Solfeggio hudební uvolnění a regenerace

Publikoval(a) admin8169 dne

Solfeggio hudební uvolnění a regenerace

Uděláme si společně radost a naladíme své srdce i celé tělo frekvencemi, které nás zrodily a vrací nás do původních vibrací. Solfeggio tóny vychází z vibračních zákonitostí lidského těla a přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci. Harmonizují naše biopole i fyzické orgány. 

Uslyšíte u nás jedinečný terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících prastarou hudební stupnici. A navíc dva hluboké tóny – jeden uzemňující a druhý otevírající intuici. Zmínky o Solfeggio frekvencích sahají do středověku, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách. 

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů při poslechu ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo. 

Hraje Petr Makeš pátek 14.4.2023 v 17:00-19:00 hodin centrum Jóga Jihlava, Husova 1310/11, 586 01 Jihlava Cena v předprodeji 590,-Kč, na místě 690,-Kč.

Vstupenky na Harmony-Design.cz (závazná rezervace prosím nejpozději den předem koupí vstupenky, na emailu petr@harmony-design.cz nebo přímo v centru Jóga Jihlava, děkuji)

Kategorie: Aktuality