Jak cvičíme

Naší snahou je, aby hodiny byly pestré a pokaždé trochu jiné. Zároveň opakovaně zařazujeme základní pozice v různých variantách. Čím lépe se v pozicích cítíme, tím lépe je dokážeme prodýchat a vnímat jejich účinek na tělo i mysl.

S jógou pro děti jsem zcela přirozeně začala po narození své dcery Zuzanky a po několikaleté praxi mi práce s dětmi přináší stále větší potěšení a pevně věřím, že minimálně stejné potěšení přináší i dětem.

VÍCE ZDE…

Program určený pro maminky s dětmi ve věku 3 – 8 měsíců zahrnuje úvodní jógové protažení maminek, komplexní masáž miminek i první jednoduché „cviky“ a společné cviky maminky s miminkem…

VÍCE ZDE…

Vinyasa jóga vychází z asthanga vinyasa jógy a patří mezi dynamické styly. Napomáhá budování síly, flexibility, vytrvalosti, ladnosti a radosti z pohybu.
 

VÍCE ZDE…

Ráda propojuji různé styly jógy, tvořím podle potřeby klientů, nálady, denní doby a postavení luny, přičemž nejbližší je mi stále dynamická Vinyasa Flow Jóga.


VÍCE ZDE…

Jógové cvičení zaměřené na praxi cvičenců vyššího věku, inspirováno jógovou terapií i zdravotní tělesnou výchovou.

VÍCE ZDE…

Jsou lekce jógy v pomalejším tempu, zaměřené na zlepšení a udržování dobrého stavu pohybového aparátu.


VÍCE ZDE…

Jemné jógové cvičení vhodné po celou dobu těhotenství, pokud se v jeho průběhu nevyskytují závažnější komplikace.VÍCE ZDE…

 – 45 minutové cvičení jógy, vhodné pro všechny, kteří se chtějí během svého sedavého zaměstnání protáhnout, posílit si svaly, narovnat se a ulevit svým zádům.


VÍCE ZDE…

– Je zaměřená na protažení, uvolnění a posílení svalů celého těla. Naše cvičení plyne v souladu s dechem, učíme kontrolovat dech v průběhu cvičení.
VÍCE ZDE…

…aneb cvičební hodina ozdravného charakteru, v níž se zaměříme na příjemná protahovací cvičení a průpravná cvičení pro cvičení ásan. Objasníme si základní principy cvičení jógy a objevíme citlivost a vnímavost vůči vlastnímu tělu.

VÍCE ZDE…

Tyto lekce jsou vhodné pro ženy i muže i pro začátečníky. Můžete se těšit na zklidnění mysli, uvolnění od fyzického i psychického napětí, přípravná a protahovací cvičení před nástupem do ásán, doladění správného nastavení těla v pozicích a setrvání v nich, aby mohly proudit energie a účinek z pozic byl co největší.

VÍCE ZDE…

V hodinách se věnujeme principům pohybu a jógového cvičení, tak aby nám bylo k užitku a aby více nepodporovalo naše špatné pohybové návyky.


VÍCE ZDE…

Obecně je vinyasa jóga dynamický styl jógy, ve kterém na sebe plynule navazují jednotlivé ásany (pozice) za plynutí dechu. Se mnou se můžete setkat na pondělní jemné vinyasa józe (nejen) pro začátečníky, kde budeme provádět základní ásany, ve kterých si dopřejeme dostatek času pro správné provedení. Středeční dynamická vinyasa jóga v sobě nese jemnost, sílu i hravost.. tu kombinaci si zamilujete 😉

VÍCE ZDE…